sobota, 7 listopada 2015

Remont alejek ogrodowych

Zarząd ROD „Owoc Naszej Pracy” zawiadamia działkowców o rozpoczęciu remontu alejek ogrodowych, uchwalonym na Walnym Zebraniu Sprawozdawczo – Wyborczym. Planowany termin przebiegu prac to druga połowa listopada 2015 r. Główne prace będą prowadzone na alei Stokrotek i początku alei Wiśniowej.

W związku z powyższym prosimy o zgłaszanie się działkowców, chętnych do pracy przy remoncie, do prezes Katarzyny Szelest tel. 791 073 343 lub sekretarz Barbary Abrantowicz tel. 606 607 074 do czwartku, 12 listopada. W szczególności liczymy na osoby, które nie zapłaciły tzw. „Alejkowego”. Przewidywany zakres prac dla działkowców to rozplantowanie i uzupełnienie materiałem kamiennym dziur i kolein powstałych na terenie całego Ogrodu. Materiał ten zostanie następnie utwardzony specjalistycznym sprzętem budowlanym. Wstępny termin rozwiezienia materiału po Ogrodzie to poniedziałek, 16 listopada. Resztą remontu zajmie się wynajęta ekipa budowlana.

W związku z ostatnimi wydarzeniami bardzo są nam potrzebne osoby techniczne, znające się na „budowlance”, które pomogły by nam doglądać i kontrolować przebieg remontu. W przypadku braku chętnych do pomocy Zarząd będzie zmuszony do zatrudnienia osób z zewnątrz do wykonania pracy.

Z góry przepraszamy za utrudnienia w ruchu wynikłe z powodu rozpoczęcia remontu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz