wtorek, 30 czerwca 2015

Dzień Dziecka 2015

     Zarząd Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Owoc Naszej Pracy” w Pszczynie dnia 27 czerwca 2015 roku zorganizował festyn z okazji Dnia Dziecka. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 16:00 w Domu Działkowca, gdzie wszystkich przybyłych powitała prezes Zarządu Katarzyna Szelest.

     Festyn zaczął się od krótkiego spektaklu w którym role główne zostały obsadzone przez członków Zarządu ROD. Zarówno dzieci, jaki i towarzyszący im rodzice i dziadkowie, z ciekawością obejrzeli jak w dużym skrócie wyglądała historia powstania naszych działek.

   Następnie nadszedł czas na zabawy grupowe oraz te bardziej indywidualne. Do dyspozycji maluchy miały różne rozrywki, takie jak mini golf, kręgle, gry planszowe, klocki, malowanie i wiele innych. Nie zabrakło malowania buziek i słodkiego poczęstunku. Chętne dzieci mogły wziąć udział w konkursie wiedzy ogrodniczej. Całości towarzyszyła dziecięca muzyka. Na zakończenie imprezy każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom  i słodycze.

     Roześmiane i zadowolone twarze dzieci świadczą o tym, że zabawa bardzo się udała i podobała się wszystkim. 

    Zarząd ROD składa serdeczne podziękowanie wszystkim którzy, przyczyniły się do organizacji Dnia Dziecka, szczególnie Pani Klaudii Orszulik ze Studia Dekoratorskiego Oli Art za dekoracje sali w Domu Działkowca oraz Panu Kazimierzowi Gawlikowi za zadbanie o oprawę muzyczną imprezy. Dziękujemy również Pani Agacie i Pani Beacie za pomoc w organizacji zabaw dla dzieci.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz