środa, 6 lipca 2016

Wiosenne rozliczenie mediów


W tabelach przedstawiamy rozliczenie mediów. Zestawienie uwzględnia odczyty wody i energii przeprowadzone przez członków Zarządu oraz wpłaty zaksięgowane na koncie ogrodu do końca czerwca br..

Działkowicze, których należność przekracza 100 zł proszeni są o niezwłoczne uregulowanie zadłużenia. Pozostałe osoby mogą zrobić opłaty wedle uznania – całkowitego rozliczenie mediów za rok 2016 należy dokonać do końca br.. Kwotę wyliczoną z rozliczenia należy przelać na konto bankowe: 

69 8448 0004 0000 0055 2001 0002

Wszystkie spisane stany liczników zostały zaokrąglone „w górę”.  Szczegółowe rozliczenie jest umieszczone na naszej stronie internetowej rodpszczyna.blogspot.com. Działkowcy, u których nie odbył się odczyt oraz działkowcy oznaczeni rubrykami „do wyjaśnienia” proszeni są o stawienie się na dyżurze w Domu Działkowca 21 lipca po godz. 17.00. Zapraszamy również wszystkich, którzy uważają, że zostali rozliczeni nieprawidłowo w celu wyjaśnienia.
Równocześnie pragniemy podziękować za sprawną i bezproblemową współpracę z działkowcami i umożliwienie nam dokonania spisu i plombowania liczników. W jego trakcie wykryto 9 niesprawnych wodomierzy – wszystkie zostały wymienione na nowe. Jednocześnie przypominamy, że każdy wodomierz posiada unikalny numer plomby – jej zdjęcie może nastąpić tylko w obecności Gospodarza.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz